Projelendirme Hizmeti


  • Home
  • |
  • Projelendirme Hizmeti

ASSİST DANIŞMANLIK

* Turizm tesisleri gıda üretim ve sunum alanları,

* Gıda üretim ve sunum işletmeleri kurulumu,                                

* Su depoları ve kazan daireleri oluşturulması konularında projelendirme hizmetleri sunmaktadır.

 Projelendirme sürecinde, müşterilerinin istek, ihtiyaç ve özel koşullarını ön planda tutan bir yaklaşımı benimser. Tasarım ekipleri ile yapılan toplantılar sonucunda ortaya çıkan fikirleri, ilgili mevzuatlar çerçevesinde şekillendirerek, etüd edererek projeler üretir. Projelendirme aşamasında ürün-zaman-maliyet optimizasyonunu en üst düzeyde sağlamaya gayret eder. 

Fizibilite Raporları Hazırlanması ve İncelenmesi Hizmeti

Satış Öncesi Projelendirme Hizmeti, satış öncesi ürün seçimi sırasında müşterilerimize ihtiyaç duyabilecekleri gerek ürün, gerekse konu hakkındaki teknolojik bilgileri aktararak müşterilerimizin amaçlarına en uygun ürünleri seçmelerini sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğru analiz edilerek, bu ihtiyaca uygun ürünlerin sunulması sağlanmaktadır.

Satış öncesi uzmanlarımız ile;

  • Müşterimizin ihtiyaçlarını anlar,
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümün ilk basamağını geliştirir ve
  • Müşterimizin ihtiyacını karşılamak için ürün ve hizmetlerimizi müşteriye uygun bir şekilde yapılandırırız.

 

Multidisipliner Proje Üretimi:

 Statik, Mekanik, Tasarım ve Çevre koordinasyon disiplinlerinin tamamını, tek bir çatı altında barındırarak verdiğimiz multidisipliner proje tasarımı hizmeti ile işverenlerimize ve çözüm ortaklarımıza zaman ve iş gücü kazanımı sağlamaktayız. 

Proje Yönetimi:

Projelerinize en başından dahil olarak Fizibilite, Risk analizi, Maliyet Analizi ve Bütçe Yönetimi, Stratejik Planlama, Tasarım Yönetimi, İhale Süreç Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, İş Programı ve İmalat Yönetimi süreçleri yönetilir. 

Proje Danışmanlık:

Statik, Mekanik, Tasarım ve Çevre koordinasyon disiplinlerinde işverenin ihtiyaç ve talepleri göz önünde bulundurularak, sahada imalata rehber olacak yöntem ve süreç düzenleme önerilerini oluşturulup değerlendirerek işverene raporlanması hizmetleri verilmektedir.

 
 
 
 
Teklif İsteyiniz