Tedarikçi Denetimi


  • Home
  • |
  • Tedarikçi Denetimi

Tedarikçi Denetimi

Günümüzde ekonominin gelişmesi ve derinleşmesinden dolayı sektörel uzmanlaşma ve deneyim sayesinde her geçen gün yeni ve çok farklı iş alanları açılmaktadır. Şirketler artık birçok işi kendi bünyesinde yapmak yerine daha ucuz ve etkin bir yol olan dışarıdan tedarik etme yolunu seçmektedir. Bu hem maliyet hem de etkinlik açısından iyi bir satın alma şekli olmasının yanında bazı dezavantajlara da sahiptir. O da tedarik edilen işin sizin istediğiniz standartlarda size teslim edilip edilmeyeceği konusudur. 

Assist Danışmanlık bu konuda gerekli standartları yakalamak ve tedarikçilerini denetlemek isteyen şirketlere sektörüne göre uluslararası kabul görmüş ISO standartlarına uygun bir şekilde denetim standartları oluşturmakta ve bu standartlara uyumu bizzat denetlemektedir. Otomotivden gıdaya, bilişimden kimya sektörüne kadar geniş bir yelpazede tedarikçi denetim hizmetleri ve danışmanlığı sunmaktadır. Siz de tedarikçilerinizi denetlemek için profesyonel hizmet almak için bizimle hemen temasa geçin. 

Assist Danışmanlık, denetim, eğitim, mühendisilk ve projelendirme hizmetleri sunan bir Tarafsız Denetim şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve halka arz yoluyla müşterilerine sistem kazandırır.

 Tedarikçilerinizin sizler tarafından belirlenen uymakla yükümlü oldukları gerekliliklere (İş Sağlığı ve Güvenliği, Sosyal uyumluluk, kalite, Gıda Güvenliği, Çevre mevzuatları kapsamında) uygun denetim işlemi gerçekleştirilmektedir.

 
 
 
 
Teklif İsteyiniz